Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, Владислав Варненчик 1
105 000 €
205 362.15 лв.

(1 750 €, 3 422.70 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Коригирана в 12:17 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 2218 пъти.
Площ:
60 m2
Етаж:
9-ти от 9
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Представяме ви апартамент в жк Владислав Варненчик, бл.20, над пазара, находящ се на ет.9/9. Жилището разполага с кухня с тераса, хол с тераса, спалня, БТ и коридор. Навсякъде е с ПВЦ дограма, в хола има климатик, много съхранен и поддържан имот. Има избено помещение.
Особености
Панел
Асансьор
С паркинг
За контакт:
0898525583
Брокер:
Христина Христова
0898525583
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
АГЕНЦИЯ ИМОТИ ВАРНА
052608120
АГЕНЦИЯ ИМОТИ ВАРНА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2002 г.
imoti_varna.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул. Св. Климент 7, ет. 1, ап. 1
http://www.properties-varna.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Варна, Владислав Варненчик 1
Обява: 1b176345291323778

105 000 €
205 362.15 лв.
(1 750 €, 3 422.70 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Владислав Варненчик 1

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност